ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM
23.11.2021 tarihinde, saat 18:30 sıralarında, Girne’de sakin Godswıll Onyeka NNAMDI (E-21), kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamın yitirmiştir. Müteveffanın cesedi üzerinde görevli doktor tarafından yapılan dış muayenede herhangi bir darp ve cebir izine rastlanmamıştır. Kesin ölüm sebebi yapılacak otopsinin ardından belli olacaktır. Soruşturma devam etmektedir.

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)
22.11.2021 tarihinde, Girne’de kalmakta olduğu ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren Girne’de sakin Nurseda ERTÜRK(K-27)’in yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri alınmıştır. Ölüm sebebi yapılacak tetkiklerin ardından belli olacaktır. Soruşturma devam etmektedir.

RESMİ EVRAK SAHTELEME VE TEDAVÜLE SÜRME
23.11.2021 tarihinde, saat 12:00 sıralarında, Lefkoşa’da, Lokmacı Kara Giriş Kapısında, C.E.O.(E-34) ve C.I.O.(E-26) tasarruflarında bulundurdukları başka bir ülkeye ait sahte pasaportları GKRY Bölgesine geçiş yapmak için görevli memurlara vermek suretiyle tedavüle sürmüşlerdir. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ ATEŞLİ SİLAH TASARRUFU
23.11.2021 tarihinde, saat 18:00 sıralarında, Gönyeli’de polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu K.K(E-35)’nin tasarrufunda 7,65 mm çapında bir adet tabanca ve tabancaya ait şarjör bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here