Akdeniz’in tam ortasında inci misali uzanan Kıbrıs’ta okumanın size katacaklarına yakından göz atmak ister misiniz? ?

1Şehrin trafiği içine sıkışmış kampüs hayatı yerine Akdeniz’in enfes manzarası ve tepelerden gelen tatlı bir esinti eşliğinde dersinizi dinleyebilirsiniz.

Hatta ders sonrasında dahi kampüsten ayrılmak istemeyerek insanı mest eden bir dinginlikle yemyeşil bitki örtüsünün, masmavi Akdeniz’in tadını çıkarırsınız. ?

2“Önce Sen” diyerek öğrenciyi işin merkezine koyan yenilikçi eğitim anlayışıyla butik bir üniversitede öğrenci olmanın hazzını yaşayabilirsiniz.

Her zaman öncelik siz olursunuz. ?

3İnovasyon ve girişimcilik odaklı uygulamalı eğitim ile fikirleri ürüne dönüştüren “kuluçka merkezi”ne başvurup fikrinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Eğer inandığınız bir projeniz veya fikriniz varsa ne yapacağınızı düşünmek zorunda olmayacaksınız. ?

4Yeni nesil üniversite konseptiyle disiplinlerarası eğitim alma şansını yakalayarak uluslararası çözüm ortaklarında staj ve kariyer fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İş hayatına en mükemmel yerden girmenizi sağlayacak bir staj imkanına ne dersiniz? ?

5Dahası, alacağınız eğitim ile %100 iş garantisine sahip olurken; severek okuduğunuz bir bölümden severek yaptığınız bir işe geçebilirsiniz.

“%100 iş garantisi olur mu?” demeyin, buranın en güzel avantajı zaten bu.

6Bellapais’in en güzel yerlerinden birinde konumlanmış yurtta üniversiteden edineceğiniz arkadaşlarınızla stres atabilir, derslerden sonra moral depolayabilirsiniz.

Öğrencilik sadece çalışmak değil aynı zamanda eğlenmektir!

7Üniversitede öğrenim gören farklı kültürlerden insanlarla dostluklar kurabilir, ayrıca farklı yabancı diller öğrenebilirsiniz.

Her tarzın, her kültürün, her insanın buluştuğu rengarenk bir eğitim hayatı!

8Dijital dönüşümün kullanıldığı; Eğitimde 4.0, son teknoloji laboratuvarlarda uygulama yapma ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Çağın ilerisinde bir eğitim alın.

9Tarih kokan sokaklarda doğa ve deniz ile iç içe bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Deniz, kum ve güneş, inovasyon, iş imkanı… Daha ne olsun?

10Akdeniz’in masmavi sularında sınav stresini atabilir, tüm negatif enerjinizi mavi sulara bırakıp eğitim hayatınca boyunca huzurlu olabilirsiniz.

Final, vize… Son ders derken masmavi sular ile kendinizi şımartmayı unutmayın!

11Üniversitede birçok çeşitli burstan ve hatta % 75’e varan tercih bursu imkanlarından yararlanarak muhteşem bir kampüste eğitim alma fırsatı yakalayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here