29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören programı şu şekilde:

LEFKOŞA
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
15:00TÖREN YÜRÜYÜŞÜESKİ PİZZA PRONTO ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK MEHMET AKİF CAD. BOYUNCA BARBARLIK MÜZESİ ÖNÜNE KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.
GİRNE
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
15:00TÖREN YÜRÜYÜŞÜTHE ARKIN COLONY ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK RAMADAN CEMİL MEYDANI – ZİYA RIZKI CAD.- TURGUT HASAN TAHSİN SOK.- 20 TEMMUZ KORDONBOYU CAD. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN ATATÜRK ANITI’NA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.
İSKELE
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
10.00TÖREN YÜRÜYÜŞÜİSKELE BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK, DR. ARHAN MÜDERRİSOĞLU CAD. – ŞHT. DAVUT SOK. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN İSKELE MEYDANI’NA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.
GAZİ MAĞUSA
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
11:30TÖREN YÜRÜYÜŞÜSULU ÇEMBERDEN BAŞLAYARAK YENİ LEMAR İSTİKAMETİNİ TAKİBEN YEMİ LEMAR ÖNÜNE KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.
LEFKE
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
09:45TÖREN YÜRÜYÜŞÜLEFKE POLİS BİNASI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK ATATÜRK CAD. – DR. İZZET S. SUPKİ SOK. İSTİKAMETİNİ TAKİBEN ASMALI KAHVE ÖNÜNDEKİ MEYDANA KADAR YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.
GÜZELYURT
SAATFAALİYETAÇIKLAMA
11.45TÖREN YÜRÜYÜŞÜGÜZELYURT KAYMAKAMLIĞI ÖNÜNDEN BAŞLAYARAK MÜZE ÖNÜ – AÇIK PAZAR ÖNÜ – ASKERİ KANTİN ÖNÜNE KADAR  YAPILACAK OLAN TÖREN YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN 15-20 DAKİKALIK BANDO KONSERİ İCRA EDİLECEKTİR.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here